تبلیغات
دختران جدید - قیافه بامزه و جالب رضا شفیعی جم ! عکس

امروز:

قیافه بامزه و جالب رضا شفیعی جم ! عکس

مشهورترین و به یادماندنی‌ترین نقش او «بامشاد» در مجموعه نقطه چین به کارگردانی مهران مدیری است. شروع فعالیت سینمایی در فیلم دو همسفر (اصغر هاشمی) به عنوان بازیگر در سال ۱۳۷۱. قیافه بامزه و جالب رضا شفیعی جم ! عکس,رضا شفیعی‌جم در سال ۱۳۵۰ از پدری تهرانی ومادری کرمانشاهی  در تهران متولد شد او بازیگر سینما و تلویزیون ایرانی است.   رضا شفیعی جم بازیگر طنز و محبوب کشورمان عکس جالب زیر را منتشر کرد و نوشت :عكس یهویى به درخواست دوستان. فعالیت در تئاتر از سال ۱۳۶۴. فعالیت در تلویزیون از سال ۱۳۷۰. با بازی در مجموعه ساعت خوش ساخته

قیافه بامزه و جالب رضا شفیعی جم !  عکس

قیافه بامزه و جالب رضا شفیعی جم ! عکس,رضا شفیعی‌جم در سال ۱۳۵۰ از پدری تهرانی ومادری کرمانشاهی  در تهران متولد شد او بازیگر سینما و تلویزیون ایرانی است.

 

رضا شفیعی جم بازیگر طنز و محبوب کشورمان عکس جالب زیر را منتشر کرد و نوشت :عكس یهویى به درخواست دوستان.

قیافه بامزه و جالب رضا شفیعی جم !  عکسفعالیت در تئاتر از سال ۱۳۶۴. فعالیت در تلویزیون از سال ۱۳۷۰. با بازی در مجموعه ساعت خوش ساخته مهران مدیری به شهرت رسید و پس از آن در بیشتر مجموعه‌های طنز خوش درخشید.

 

مشهورترین و به یادماندنی‌ترین نقش او «بامشاد» در مجموعه نقطه چین به کارگردانی مهران مدیری است. شروع فعالیت سینمایی در فیلم دو همسفر (اصغر هاشمی) به عنوان بازیگر در سال ۱۳۷۱.

 

 

منبع:پرداد

 

 

 

 

منبع مطلب :

http://www.parsnaz.ir/


نوشته شده در : سه شنبه 26 اسفند 1393  توسط : مطالب علمی 2015.    نظرات() .