تبلیغات
دختران جدید - الناز شاکردوست بخاطر هواداران میلیونی اش جشن گرفت عکس

امروز:

الناز شاکردوست بخاطر هواداران میلیونی اش جشن گرفت عکس

پس از اینکه هفته گذشته فالورهای بهنوش بختیاری به یک میلیون نفر رسید و رکورد اولین صفحه فارسی اینستاگرام با یک میلیون دنبال کننده به ثبت رسید ، امروز صفحه اینستاگرام الناز شاکردوست هم به رکورد یک میلیون فالور دست یافت.الناز شاکر دوست و جشن عجیبش     شن الناز شاکردوست و خواهرش و برادرش علی به افتخار یک میلیونی شدن عکس,هفته قبل فالورهای بهنوش بختیاری به یک میلیون نفر رسید و رکورد اولین صفحه فارسی اینستاگرام با یک میلیون دنبال کننده به ثبت رسید.   پس از اینکه هفته گذشته فالورهای بهنوش بختیاری به یک میلیون نفر رسید و رکورد اولین صفحه فارسی اینستاگرام با یک میلیون دنبال کننده به ثبت رسید ، امروز صفحه اینستاگرام الناز شاکردوست هم به رکورد یک میلیون فالور دست یافت.   الناز شاکردوست در کلیپی این موفقیت را به هوادارنش تبریک گفت. سوتی خواهر الناز شاکردوست ( الیکا

الناز شاکر دوست و جشن عجیبش

 

 

الناز شاکردوست بخاطر هواداران میلیونی اش جشن گرفت عکس

شن الناز شاکردوست و خواهرش و برادرش علی به افتخار یک میلیونی شدن عکس,هفته قبل فالورهای بهنوش بختیاری به یک میلیون نفر رسید و رکورد اولین صفحه فارسی اینستاگرام با یک میلیون دنبال کننده به ثبت رسید.

 

پس از اینکه هفته گذشته فالورهای بهنوش بختیاری به یک میلیون نفر رسید و رکورد اولین صفحه فارسی اینستاگرام با یک میلیون دنبال کننده به ثبت رسید ، امروز صفحه اینستاگرام الناز شاکردوست هم به رکورد یک میلیون فالور دست یافت.

 

الناز شاکردوست در کلیپی این موفقیت را به هوادارنش تبریک گفت. سوتی خواهر الناز شاکردوست ( الیکا شاکردوست ) که در حین ضبط کلیپ تبریک توسط الناز شاکردوست ، با صدای بلند در حال سفارش سه پرس جوجه بود باعث خنده همگی شد.

الناز شاکردوست بخاطر هواداران میلیونی اش جشن گرفت عکس

الناز شاکردوست بخاطر هواداران میلیونی اش جشن گرفت عکس

 

 

منبع:پرداد

الناز شاکردوست بخاطر هواداران میلیونی اش جشن گرفت عکسPrint الناز شاکردوست بخاطر هواداران میلیونی اش جشن گرفت عکسPDF

لینک فایل های موجود در متن :

رسانه | تست ۲

منبع مطلب :

http://khalezanak.com/


نوشته شده در : سه شنبه 11 فروردین 1394  توسط : مطالب علمی 2015.    نظرات() .